Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


People are predictable. But you… You never do what I expect. You always take me by surprise.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Apie mane o.o

Go down 
AutoriusPranešimas
Ashley Dowling

Ashley Dowling


My letters : 142
I'm here since : 2014-02-12
Age : 27

Apie mane o.o Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie mane o.o   Apie mane o.o Icon_minitimeSk. 02 16 2014, 17:51

Hello peeps!  32 
Jeigu paspaudei ant šitos temos pavadinimo, džvadinasi nori daugiau sužinot apie mane. o.o Jeigu atvirai tai yra keista, bet tiek to :DD
Aš nemoku labai gerai prisistatyti ir nežinau, ką čia dabar malu ir dar primalsiu xDD be to nelaikau savęs labai įdomia asmenybe, bet tiek to o.o
Soo pradėkim nuo to, kad gimiau dar XX amžiuje, tiksliau 1997 metais, aišku vasarą ♥️ (ir tuo džiaugiuosi). Šiuo metu man yra 16 metų, bet Rugpjūtį jau sueis 17 ir liks ne tiek jau daug laiko iki tol, kol tapsiu pilnamete ir tėvai išspirs mane iš namų xD
Pagrindiniai dalykai, kuriuos jūs turėtumėt žinoti apie mane, tai aš nesu vienturtė o.o Turiu jaunesnę sesę, kuri mane užknisa bet aš ją myliu cx (kad ir kokia šikna ji bebūtų o.o). Myliu gyvūnus labiausiai kates ir šunis. Norėčiau turėti Haskį, kadangi mūsų namai nėra labai sėkmingi laikant kates... Jos arba miršta arba dingsta be žinios. Žinoma, tai yra liūdna, nes katės yra mieli padarai. Aš žinoma jau turiu du šunis, mišrūną kuris saugo mūsų namus ir gyvena kieme, ir pudelį (tetos dovaną) kuris gyvena su mumis namie. Jis man patinka tuo, kad yra išskirtinis - pilkas. Tokios spalvos šuniukai, tos pudelių ,,šeimos'' vadoje pasitaiko iš ties retai o.o
Žodžiu užteks pliurpt apie gyvūnus xd turėčiau pasakot apie save, bet ir taip pripievinau per kraštus o.o
Dar keli dalykai, kuriuos turėtumėt žinot apie mane tai:
1. Aš esu liūtė xD toks mano zodiako ženklas ir tikrai turiu didžiąją dalį (na gerai tikriausiai visas) savybių, kurias turi šio zodiako ženklo atstovai.
2. Aš esu baigusi meno mokyklos, dailės skyrių. Nors mano miestas ir yra mažas meno mokyklą mes turime. Aš žinoma tuo džiaugiuosi, turėjau tris kietus mokytojus (dvi moteris ir vieną vyrą, pastarasis buvo tas kietasis mokytojas kuris rėžia visą tiesą į akis) kurie padėjo tubulėti kiekvienoje meno srityje. Taigi prie kokius 1-2 metus baigiau meno mokyklos dailės skyrių, mano darbas buvo grafikos surištas su manga ir Alisos Stebuklų šalyje tematika (gal kada pasidalinsiu jo nuotraukom o.o).
3. Domiuosi anime ir manga jau nemažai metų, jeigu norėčiau tiksliai pasakyti kiek turbūt tektų susėsti su drauge ir viską skaičiuoti :DD
Žodžiu piešiu dažniausiai tokiu stiliumi (turiu omenyje žmones ir gyvūnus) mėgstu karts nuo karto papiešt mangas, kurias pati sukuriu. Kartais pasižiūriu anime ir dažnai paskaitau manga komiksus owo.
4. Rašau istorijas. Ties dažniausiai jas pradėjusi jų taip ir nepabaigiu -.- kartais apsiimu jų pabaigimu ir su kitų žmonių pagalba padarau jas geresnes. Labai padeda draugė ir mokytoja ypač su skyrybos klaidom. (Tai yra tas dalykas su kuriuo aš nelabai draugauju o.o).
5. Myliu anglų kalbą ♥️ Man patinka mokytis ją ir gilint žinias, nebijau bendrauti su užsieniečiais angliškai. Netgi esu užsiregistravusi vienoje forumų bendruomenėje, kurioje renkasi žmonės iš įvairiausių pasaulio vietelių. Daugiausia Amerikos.
6. Nesu didelė geimerė (netgi nepavadinčiau savęs tokia o.o) bet vis gi turiu dviejų žaidimų anketas, ten kartais apsilankau bet nesėdžiu ištisom parom. Dažnai darau pertraukas nuo tokių žaidimų svetainių. Vienoje nesilankiau jau apie 2 metus neseniai vėl ten buvau užsukusi bet ten nėra taip įdomu, kaip atrodė kol buvau gal 11 metų xD
7. Nuo mokslo metų pradžios išdrįsau įgyvendinti vieną iš svajonių, pradėjau lankyti Aerobinės Gimnastikos treniruotes. Pirmiausia nei pati nemaniau, kad kažką gero nuveiksiu pati trenerė manė, kad man teks lankyti dėl savęs ir jokiose varžybose nedalyvausiu. Žinote ką? Jaučiuosi atradusi save :DD nes prieš kelis mėnesius trenerė pareiškė, kad kurčiau vienetą o dar visai neseniai ji pasakė, kad turiu talentą ir galėsiu ateityje dalyvauti varžybose. Žinoma man reikia dirbti žymiai daugiau nei kitoms merginom, nes lankau aerobiką ne nuo mažumės bet aš esu pasiryžusi dirbti kiek reikės. Būna sunkių akimirkų, bet manau aš jas įveiksiu ir visko galiausiai išmoksiu.

Kada nors papildysiu šitą nuobodžią temą :DD dabar pasakysiu tik tiek: tiems, kas gaišo laiką skaitydami all the stuff ačiū c: Kad praleidote kažkiek savo laiko šitai rašliavai xDDD
Atgal į viršų Go down
 
Apie mane o.o
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Nutella ♥-
Pereiti į: